O Nas

O Nas

DZIA3631 Marek – fryzjer stylista z tytułem Mistrza.
Marek jest pełnym zapału i pasji stylistą fryzur. Od 18 lat w zawodzie, zdobywał doświadczenie pracując z wielkimi osobistościami świata fryzjerskiego. Wciąż się kształci i pogłębia swoją wiedzę. 8 lat temu zdobył tytuł Mistrza, od tego czasu wspiera i uczy młode osoby, które pragną zdobyć zawód fryzjera. Uczestniczył w wielu sesjach zdjęciowych i pokazach mody,współpracował z telewizją tworząc metamorfozy.  Od lat związany z marką Loreal.
Pasjonują go samochody, uwielbia sushi, dobre kino i modę, lecz na pierwszym miejscu zawsze będą jego dwaj synowie.

DZIA3053_2 Milena – fryzjer stylista / ekspert koloryzacji
Fryzjerstwo to jej pasja, kocha to co robi i  czerpie z tego wiele przyjemności. W zawodzie od 12 lat. W 2002 roku ukończyła szkołę z tytułem Technika Usług Fryzjerskich. W 2014 uzyskała kolejny tytuł eksperta koloryzacji Loreal. Zajmuje się także przedłużaniem i zagęszczaniem włosów metodą RACCON oraz HAIR TALK. Wciąż doskonali swe umiejętności i pogłębia wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach.
Jak sama mówi: ”Praca z klientami i podejmowanie nowych wyzwań sprawia mi wielką satysfakcję”.

DZIA3167-2 Basia – recepcjonistka
 Basia – wulkan pozytywnej energii, szalona optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, co cenimy w niej najbardziej. Głowę ma pełną pomysłów – autorka i pomysłodawczyni naszych projektów, zawsze zorganizowana i gotowa do nowych wyzwań.Zawsze zadba o miłą atmosferę i wprawi Państwa w dobry nastrój. Od progu wita nas i Państwa z uśmiechem i kubkiem pysznej kawy, a każdy, kto zadzwoni do salonu w słuchawce usłyszy jej głos – zawsze przyjemy i serdeczny. Stanie na głowie, byście Państwo poczuli się u nas jak w domu.

DZIA3261 Liliana – asystentka fryzjera stylisty
Lilka – przyszła stylistyką fryzur. Asystuje i doskonali swoje umiejętności pod okiem naszych fryzjerów. W 2008 roku ukończyła studia na wydziale filologii polskiej. Jej wielką miłością jest teatr oraz muzyka,którą ciągle odkrywa i nie potrafi bez niej żyć. Fascynuje ją okres Młodej Polski i międzywojnia w literaturze,modzie i architekturze. W sztuce fryzjerskiej szczególnie inspirują ją osiągnięcia Vidal Sassoo’na. Jednak snowboard wzbudza w niej najsilniejsze emocje i niezrównane uczucie wolności.